Březen 2013

DŮLEŽITÉ!! Rodinné foto :))

24. března 2013 v 14:55 | Konoko Yoyo |  Others
Ták... Zase sem tu :D :D Zase a opět tu vydýchávám drahocený kyslík :D No a přejděme k věci :D Ráda bych udělala úvodní obrázek k SB. Nevím proč mě to tak náhle napadlo, ale chci to uskutečnit a to co nejdříve :D No, takže asi takhle. Chtěla bych udělat něco jako -rodiné foto- :D Prostě bych udělala obrázek kde jsem já, Chiko, Ayame a pak všechny naše SB, asi bychom byly tak nějak záhadně nacvakaní na sedačce :D No... Byla bych ráda kdyby se zapojily všechny SB. Pokud ale nechcete být na obrázku, nevadí, ale budete mi tam chybět :// No. Každopádně, potřebuju po vás jen jedinou maličkost a to je popis :) :) Popis sebe :) Nemusí být podle reality, ale podle toho jak si sebe představujete :) Třeba jako já a Yoyo, stejná osoba a jiný vzhled :D No ale dost kecání já myslím že to každý pochopil :D Takže, všechny SB (a tím myslím i naše nové = Satsuki a Narumi ;)) potřebuju vyplnit tohle... Jo a ještě než začnu, pokud je více adminů, chtělo by to každého zvlášť napsat :))
  1. Jméno (jenom jednoho admina, druhé zvlášť :))
  2. Vzhled - potřebuju podrobně popsat vlasy a oblečení, to jsou tak nejhlavnější věci, u všeho barvu :) a nezapomeňte ani na oči a na doplňky (např. já mám ocas atd...) jo a pokud máte přímo nějakou postavu danou jako sebe, stačí mi jméno :))
  3. Výraz (tím myslím, chcete se šíleně smát nebo se jen mile usmívat, nebo se naštvaně dívat na svého spolu admina atd... :D)
  4. Nějaký dodatek, třeba že rozhodně nechcete stát nebo že nechcete být vedle mě anebo něco tak :D tak sem s tím :))
Tak jo, já doufám že se zapíšete všichni a že z toho bude fajn obrázek :D :D Děkuju všeem ^^ Yoyo-chan

Osud se neptá zda chcete znát minulost - kapitola 1.

23. března 2013 v 11:46 | Ayame-chan |  Osud se neptá zda chcete znát minulost..
Tákže...trochu pozdě, ale lepší než nikdy...tak tady máte 1. kapitolu...teda nevím jestli je povedená bo to měla být jednorázovka, ale já jednorázovky prostě neumím xD a když jsem to dala přečíst spolužačce, tak se zeptala, kdy napíšu pokračování :D jak smutné...no tak já nebudu zdržovat blábolením a doufám, že se to bude líbit :)

,,A takhle se spojí vodík s kyslíkem a vznikne v.." pak se Miki zarazí ,,Poslouchej mě!! Jsem tu kvůli tvýmu doučování a ty spíš!!" zvýší rozčilením hlas. Já se na ni znuděně podívám a pak zas začnu usínat. PRÁSK!! ,,Co děláš??" zeptám se bolestně, když si hladím začínající bouli. Miki mě ráda bije učebnicema. ,, Alespoň ti tam tou učebnicí něco natluču" pousměje se. Musím uznat, že sem si tu ránu zasloužil, protože Miki pro mě dělá první poslední a já spím. A pravda, ža bych mohl zkusit se něco naučit tak, že se budu učebnicí mlátit do hlavy. ,,Třeba jo" zakřením se. ,,Noo, tak já půjdu" začne sesbírávat ze země učebnice a sešity. ,,Nechceš u nás povečeřet? " zeptám se, protože bych jí to doučování rád nějak oplatil. ,,No to nepůjde.." řekne a zvedne se. ,,Proč?? Vždyť tvoji rodiče jsou pryč ne?" nechápu. Její rodiče jsou neustále pryč kvůli práci a Miki je už vůbec nezajímá, protože jí je 18. ,,No, to je jedno..prostě musím jít" nikdy mi nic netajila, proč tak najednou? ,,Takže ty mi nehodláš říct, že máš nového přítele?" zvolím jinou takiku. ,,To není můj přítel!" vyštěkne na mě. ,,Musím jít.." vezme tašku a odchází. ,,A můžu se k tobě zítra večer stavit?" křiknu za ní. ,,Klidně" řekne nafoukaně a odejde. ,,Sakra" zakleju si pro sebe a jdu na počítač. Usnu celkem brzo a zdálo se mi o zelenovlasém chlapci, který mě osahává. Líbí se mi to, moc se mi to líbí..dojdeme hodně daleko, zas tam, kam sem dojít nechtěl. O tom klukovi se mi zdá hodně často, zdá se mi, že s ním spím a nepřijde mi to divné. Ale měli byste vědět, že já nejsem gay. Jsme malí, hodně malí a je to divné, protože vždycky po sexu odjede a já se za ním jen smutně dívám. Chce se mi za ním rozběhnout, ale nemůžu, protože růžovovlasá dívka podobná Miki mě drží a nechce mě pustit.
Probudil sem se celý spocený, stejně jako každý jiný den. Jsou prázdiny a já kvůli těmto snům nemůžu spát. Snažím se o těch snech nepřemýšlet a většinou se mi to daří. Obleču se, yčistím zuby a vyjdu za Míki. Dojdu tam a zazvoním. Nikdo neotvírá. Zas a nic. Nic. Nic, nic, nic, nic, nic..no po 100 zazvonění sem přestal počítat. Miki určitě zas trucuje. Rozhodl sem se, že tu budu čekat dokud neotevře. Po půl hodině mě to přestalo bavit, tak sem se šel projít. Koupil sem si něco k jídlu, no nevím jestli to bylo k jídlu, a procházel se po parku. Přemýšlel sem o Miki. Přece jenom řekla, že to není její přítel, takže šla za nějakým klukem. No mám pomalé myšlení, tak se nedivte, že mi to došlo až teď. Proč mi o něm nechtěla říct? Vždycky mi všechno říkala, i když sem jí říkal, ať mi nic neříká a teď, když ji o to prosím, mi to neřekne. Pche.. Možná sem neměl usnout. Bylo to ode mě ošklivé. Nenene! Chytnul sem se za hlavu. Niustě, že sem mohl spát, to učivo je stejně nudné. Bylo už kolem šesté a stmívalo se. Řekl sem si, že už by mi mohla odpustit a vydal sem se zpět. Po mém dalším zvonkovém koncertě mi stejně nikdo neotevřel. ,,Není doma, šla ven s kámoškama" chytla mě za rameno neznámá osoba. Myslel sem, že sem chytl infarkt. Zkameněl sem. ,,Nemusíš se mě bát" zasmál se mi. Uffff, nůž neměl. Pomalu sem se otočil a vykulil oči. ,,Ahoj" řekl mi. Ten kluk je starší verze toho v mých snech!!!!

Moje první Sai ^^

23. března 2013 v 0:39 | Konoko Chiko |  moje Sai
Takže, vím, že je jaksi pozdě, ale musela jsem se s vámi podělit o svůj první výtvor v Sai ^^. Sai mi pomohla stáhnout moje milá hodňoučká sestřička Yoyo a taky mi pomohla s doladěním obrázku, za což jsem jí vděčná ^^. Arigatou nee-chan :3 ^^. Nuž tedy, tady máte můj výtvor, jo a je možné, že to bude trochu rozmazané, bo všechny obrázky, co sem zatím upravila, jsem měla jaksi rozmáznuté :/
No, tak tady je :)

Co na něho říkáte? :D

Olaláááá Miku-chan

9. března 2013 v 22:29 | Konoko Yoyo |  Hudba
Muhehéééé~~~

Jakpak se máte živoly?? :D Normálně já mám tak dobrou náladu že bych v ní mohla topit lidi x3
Prooooooč??? No protože....
  1. V ledničce mám Alenu (to je krém do buchty :D :D :D neptejte se proč alena ale její bratr je Alan xD)
  2. Našla sem si velice levné figurky Miku, tři v balení a doprava zdarma, nejsou ani moc drahé takže si je tutově koupím ^^ Jééééé budu mít figurku ^^ Jen škoda že ta od Inori stojí tisícovku :_D
  3. Budu mít svůj 1. cosplay v životě ^^ Já se tááááák těším, bude to Miku, dneska sem si objednala patuku a v úterí mi ji teta z Prahy přiveze :)) A oblečení mi šije profesionál ;D Díky babi ^^ No, jsem zvědavá :)) Beztak to bude hrůza ale už jen pro ten pocit =3 Kyaaaaa.....
Nevím proč ale strašně se mi tahle písnička líbí. Já ji prostě zbožňuju :33 Je to krásné :))

Osud se neptá zda chcete znát minulost.. úvod :)

8. března 2013 v 23:43 | Ayame-chan |  Osud se neptá zda chcete znát minulost..
Líbá mě...líbá mě první na ústech a pak i na krku...je to příjemné, užívám si každý jeho dotek, každý polibek... oplácím mu všechny polibky. Líbáme se opravdu vášnivě, vzrušuje mě to...jeho taky. Rukou se mi dostane pod tričko, hladí mě po holé kůži...sténám pod jeho doteky. Rozepne mi puntek od kalhot a ruku dá do trenek, začne vykonávat onu činnost. Chvíli se bráním, protože tak daleko sem zajít nechtěl, ale slast byla opravdu veliká, přemohla můj odpor. Vyvrcholím a On vše slíže jako pejsek. Pak mě pevně obejme a pošeptá mi... ,,Dneska si tě konečně vezmu"...
,,AAAAAAAAAAA!!!" zakřičím a zvednu se tak rychle, že mi peřina spadne na zem. Sem celý spocený. Řídím se pravidlem "I pád na držku je pohyb dopředu..", ale tyhle sny mě zničí...
Tak co?? Splnila sem očekávání?? :D

Shinigami k pokukání kap. 1.

5. března 2013 v 18:13 | Konoko Yoyo |  Shinigami k pokukání - série
Muheheheheee.... Je tu první kapitola Shinigami k pokukání, ovšem to asi každému došlo dle názvu článku že = = No jo jako obvykle melu kraviny no :D :D Tak tedy snad se bude líbit ;)
Btw, úvodní obrázek je moje práce :D Totiž je to podle jednoho obrázku ale vlasy a obličeje jsou jen a jen moje tvorba. Chtěla sem se tím pochlubit protože ta uprostřed (Chizu alias Ayame) má prostě dokonalý pohled :D :D

Tak tedy...
Shinigami k pokukání
kapitola 1.
Tak trochu zvrhlá rodinka

Volný dess - Let's go crazy

2. března 2013 v 14:01 | Konoko Yoyo |  Moje dessy
Tak teda jeden volný dessign :) Je to teprve druhý od toho co mě to Tia naučila, takže to pořád není dokonalé, ale tak nic není dokonalé že :D No tak pokud by o něj někdo měl zájem, tak mi napište do komentů :) Ráda vám ho taky nastavím pokud budete chtít, pokud ano tak se pak nějak domluvíme ještě :) :) Popřípadě pokud byste chtěli dodělat nadpisy do menu, taky to ráda dodělám :) :)


Jakou povídku bych měla psát??

1. března 2013 v 21:17 | Konoko Ayame |  Others
Takže, abych sem napsala taky něco já, když už tu sem se svými sestřičkami, chci vás poprosit, abyste mi napsali na jakou povídku máte chuť - třebas yaoi, fantas magori, romantiky, drama, tragedii atd. Není to povinné, ale byla bych ráda za pomoc Usmívající se Klidně jich může být víc, ale to bude trvat dýl, teda jako když budete ctít víc než jednu...pokusím se vaše návrhy potom dát dokupy a něco z toho splácat Smějící se tak díky ...vaše Ayame-chan..