Osud se neptá zda chcete znát minulost - kapitola 1.

23. března 2013 v 11:46 | Ayame-chan |  Osud se neptá zda chcete znát minulost..
Tákže...trochu pozdě, ale lepší než nikdy...tak tady máte 1. kapitolu...teda nevím jestli je povedená bo to měla být jednorázovka, ale já jednorázovky prostě neumím xD a když jsem to dala přečíst spolužačce, tak se zeptala, kdy napíšu pokračování :D jak smutné...no tak já nebudu zdržovat blábolením a doufám, že se to bude líbit :)

,,A takhle se spojí vodík s kyslíkem a vznikne v.." pak se Miki zarazí ,,Poslouchej mě!! Jsem tu kvůli tvýmu doučování a ty spíš!!" zvýší rozčilením hlas. Já se na ni znuděně podívám a pak zas začnu usínat. PRÁSK!! ,,Co děláš??" zeptám se bolestně, když si hladím začínající bouli. Miki mě ráda bije učebnicema. ,, Alespoň ti tam tou učebnicí něco natluču" pousměje se. Musím uznat, že sem si tu ránu zasloužil, protože Miki pro mě dělá první poslední a já spím. A pravda, ža bych mohl zkusit se něco naučit tak, že se budu učebnicí mlátit do hlavy. ,,Třeba jo" zakřením se. ,,Noo, tak já půjdu" začne sesbírávat ze země učebnice a sešity. ,,Nechceš u nás povečeřet? " zeptám se, protože bych jí to doučování rád nějak oplatil. ,,No to nepůjde.." řekne a zvedne se. ,,Proč?? Vždyť tvoji rodiče jsou pryč ne?" nechápu. Její rodiče jsou neustále pryč kvůli práci a Miki je už vůbec nezajímá, protože jí je 18. ,,No, to je jedno..prostě musím jít" nikdy mi nic netajila, proč tak najednou? ,,Takže ty mi nehodláš říct, že máš nového přítele?" zvolím jinou takiku. ,,To není můj přítel!" vyštěkne na mě. ,,Musím jít.." vezme tašku a odchází. ,,A můžu se k tobě zítra večer stavit?" křiknu za ní. ,,Klidně" řekne nafoukaně a odejde. ,,Sakra" zakleju si pro sebe a jdu na počítač. Usnu celkem brzo a zdálo se mi o zelenovlasém chlapci, který mě osahává. Líbí se mi to, moc se mi to líbí..dojdeme hodně daleko, zas tam, kam sem dojít nechtěl. O tom klukovi se mi zdá hodně často, zdá se mi, že s ním spím a nepřijde mi to divné. Ale měli byste vědět, že já nejsem gay. Jsme malí, hodně malí a je to divné, protože vždycky po sexu odjede a já se za ním jen smutně dívám. Chce se mi za ním rozběhnout, ale nemůžu, protože růžovovlasá dívka podobná Miki mě drží a nechce mě pustit.
Probudil sem se celý spocený, stejně jako každý jiný den. Jsou prázdiny a já kvůli těmto snům nemůžu spát. Snažím se o těch snech nepřemýšlet a většinou se mi to daří. Obleču se, yčistím zuby a vyjdu za Míki. Dojdu tam a zazvoním. Nikdo neotvírá. Zas a nic. Nic. Nic, nic, nic, nic, nic..no po 100 zazvonění sem přestal počítat. Miki určitě zas trucuje. Rozhodl sem se, že tu budu čekat dokud neotevře. Po půl hodině mě to přestalo bavit, tak sem se šel projít. Koupil sem si něco k jídlu, no nevím jestli to bylo k jídlu, a procházel se po parku. Přemýšlel sem o Miki. Přece jenom řekla, že to není její přítel, takže šla za nějakým klukem. No mám pomalé myšlení, tak se nedivte, že mi to došlo až teď. Proč mi o něm nechtěla říct? Vždycky mi všechno říkala, i když sem jí říkal, ať mi nic neříká a teď, když ji o to prosím, mi to neřekne. Pche.. Možná sem neměl usnout. Bylo to ode mě ošklivé. Nenene! Chytnul sem se za hlavu. Niustě, že sem mohl spát, to učivo je stejně nudné. Bylo už kolem šesté a stmívalo se. Řekl sem si, že už by mi mohla odpustit a vydal sem se zpět. Po mém dalším zvonkovém koncertě mi stejně nikdo neotevřel. ,,Není doma, šla ven s kámoškama" chytla mě za rameno neznámá osoba. Myslel sem, že sem chytl infarkt. Zkameněl sem. ,,Nemusíš se mě bát" zasmál se mi. Uffff, nůž neměl. Pomalu sem se otočil a vykulil oči. ,,Ahoj" řekl mi. Ten kluk je starší verze toho v mých snech!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Narumi Narumi | Web | 24. března 2013 v 16:59 | Reagovat

Moc pěkné, i když se mi to trošku špatně četlo... ale jinak je to zajímavý :) rozhodně se těším na pokračování :)
Jo a jen taková rada... zkus každou přímou řeč, to co oni říkají, dát na každý řádek zvlášť :)

2 Ayame-chan Ayame-chan | Web | 26. března 2013 v 15:21 | Reagovat

okok :D díky :) a díky za radu :)

3 Medvídek Medvídek | Web | 11. dubna 2013 v 17:41 | Reagovat

Hodiny ze dvou atomů jsou zázrak techniky http://medialni.blog.cz/1301/fyzikove-vyrobili-hodiny-ze-dvou-atomu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama