Červen 2013

Tak jsem zpátky i já :_D

22. června 2013 v 17:12 | Chiko-chan |  Others
Takže, myslím si, že by jsem se na blogu taky mohla sem tam ukázat, takže, jsem tu :D. No, jak jste se měli co? :) Já strašně, bo byl konec roku a to zkoušení a písemky a kdo ví co všechno =.= ale teďka je už naštěstí konec toho utrpení a ve škole nic neděláme, takže se budu snažit si udělat čas i na blog :). No dlouho jsme tu žádná z nás nic nenapsala tak se budu snažit to tu nějak oživit, aspoň trochu :). Sem tam přidám nějaký obrázek či písničku nebo tak něco, ale nezaručuju, že to bude pravidelně :_D. No, jdu vás oběhnout, tak se zatím mějte a žijte blaze ;)

Další kecy Ayame xD

2. června 2013 v 1:39 | Ayame-chan |  Others
Mno, tak já zas po dlouhé době zdravím...chvíli jsme tu nebyli no :-D to se ale stává, šak víte, ta škola a všechno kolem. Tákže chtěla jsem zas projevit nějaký zájem o blog, tak asi do týdne přidám novou kapitolu Osud se neptá zda chcete znát minulost-měla jsem to přidat už dávno, ale to jaksi nevyšlo :-D
Tak se ještě zeptám, jak se máte a co děláte? :-) Jo a kdybyste někdo věděl nějaký odkaz na Kuroko no basket, kromě Shibuyi, prosím pošlete mi ho do komentářů :-)
Jooo a budu se snažit dokopat Yoyo, aby sem přidala další kapitolu Shinigami k pokukání ;-)
Tak se mějte hezky nebo jak chcete to je jedno :-) zdraví Ayame :-)
Ten Kise je tak kawaii :3 ^^ no ne? :3